Stylowa 18stka - jak udekorować salę?

Każde urodziny są wyjątkowe. Osiemnastka ma w sobie jednak tę magię, że jest niezwykle ważnym krokiem w dorosłość. To właśnie w tym dniu młodzi ludzie nabywają określonych praw, a także w oczach rodziny i znajomych stają się bardziej dojrzali i samodzielni, nawet jeśli jest to tylko na papierze. Celebrowanie osiemnastych urodzin oczywiście obrasta w różnego rodzaju zwyczaje, a także przesądy, a organizowanie imprez w domach, w wynajętych salach czy też lokalach stało się świecką tradycją. Zobacz, jak udekorować salę na urodziny, by była to niezapomniana impreza.

Z humorem i dystansem

Niewątpliwie osiemnaste urodziny to czas wyjątkowy i warto zadbać o odpowiednią oprawę. Tę tworzą goście, jedzenie i muzyka oraz dekoracje sali. To one wprowadzają klimat zabawy, a także pozwalają jubilatowi czuć się wyjątkowo. Od razu wiadomo, że nie jest to zwyczajna impreza. Im bardziej nieszablonowo podejdziemy do tematu, tym uroczystość na dłużej zostanie w naszej pamięci. Coraz więcej osób decyduje się więc na zrobienie tematycznej imprezy, która często związana jest z zainteresowaniami jubilata. Takie nietypowe dekoracje inspirowane na przykład ulubionym filmem, dyscypliną sportu czy też grą komputerową będą szczególnie przykuwać uwagę. Dowolny motyw może pojawić się na balonach, talerzach, w ozdobach kieliszków czy też dekoracjach na stołach i krzesłach. Ograniczeniem może być tylko i wyłącznie wyobraźnia. A ona powoduje, że każde spotkanie będzie oryginalną imprezą.

Motyw przewodni

To właśnie wybranie koloru, motywu, historii, jakie mają determinować imprezę urodzinową, wydaje się najważniejsze. Propozycje https://kucmar.pl/Na-progu-doroslosci-czyli-stylowa-osiemnastka-Jak-udekorowac-sale-cinfo-pol-31.html oraz szereg dopasowanych dekoracji sprawiają, że inspiracji nam nie zabraknie. A to one poza listą gości będą tworzyć klimat spotkania. Powodzeniem cieszą się zabawne znaki na osiemnastkę, dmuchane balony o różnych kształtach – szczególnie cyfr, girlandy i konfetti. Poza tym tematyczna impreza będzie zachętą do tego, by goście się przebrali, dopasowali także strojem do motywu przewodniego, nawet tylko pod względem koloru czy też jednego gadżetu. Takie elementy pozwolą również szybko zidentyfikować osoby bawiące się na jednej imprezie.

O czym powinieneś pamiętać?

Być może osiemnastka to pierwsza tak poważna impreza, jaką organizujesz i warto korzystać z doświadczeń rodziców oraz znajomych. Jeśli zależy ci na tym, by było to spotkanie oryginalne, zadbaj o to już od zaproszeń. Im bardziej będą niestandardowe, tym mocniej przykują uwagę. Wcześniej powinieneś też zaplanować dekoracje i zakupić niezbędne elementy. Z pewnością postawisz na balony w oryginalnych kształtach i kolorach. To ulubiony element wszystkich imprezowiczów. Można je wypełnić helem i wtedy inaczej będą unosić się tuż pod sufitem. Dodatkowo można postawić na rozety, girlandy, banery, które zwykle wiesza się na ścianach. No i niezbędna jest zastawa. Można zdecydować się na kolorowe kubki i talerzyki jednorazowe. To stanie się elementem dekoracyjnym i ułatwi sprzątanie po imprezie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here