miłość

Jakość życia seksualnego bardzo mocno związana jest z erekcją. Niepełny wzwód czy niemożność jego utrzymania potrafi skutecznie obniżać satysfakcję ze współżycia. Gdy pojawiają się takie problemy, przede wszystkim należy rozpocząć od poszukiwania ich przyczyny, a także sięgnąć po specjalistyczną pomoc. Poprawienie wzwodu jak najbardziej jest możliwe, dlatego nie warto czekać z podjęciem konkretnych działań.

Przyczyny zaburzeń wzwodu

Prawdą jest, że wraz z wiekiem i postępowaniem procesów związanych ze starzeniem się organizmu erekcja może być słabsza. Jednakże jest także wiele innych powodów niż metryka:

– cukrzyca i choroby sercowo-naczyniowe, szczególnie te powikłane
– nadużywanie alkoholu oraz papierosów
– przetworzona dieta o niskiej wartości odżywczej
– brak aktywności fizycznej
– zażywanie niektórych leków
– stres.

Oprócz przyczyn mających swoje podłoże w fizjologii należy również wskazać czynniki psychologiczne. Wysoki poziom napięcia, depresja, niska samoocena czy obniżone poczucie własnej wartości mogą negatywnie wpływać na funkcje seksualne.

W jaki sposób poprawić wzwód?

Pierwszym krokiem powinna by zmiana nieprawidłowych nawyków czy postaw, które mogą być przyczyną zaburzeń wzwodu. Zaleca się wdrożyć regularną aktywność fizyczną, zmniejszyć w diecie ilość cukru oraz tłuszczów trans, a także zwiększyć ilość owoców i warzyw bogatych w składniki mineralne oraz substancje antyoksydacyjne. Dodatkowo należy zapewnić sobie odpowiednią ilość snu, zadbać o relaks i ograniczyć używki – inne sposoby znajdziesz na: https://maxonforte.pl/problemy-ze-wzwodem-czekac-reagowac/

Farmakologiczne metody poprawy wzwodu

Jeśli zmiana stylu życia nie jest wystarczająca i nie zauważasz poprawy, warto sięgnąć po pomoc specjalisty. Przeprowadzi stosowną diagnostykę i w razie potrzeby zaleci właściwe leczenie farmakologiczne oraz/lub wsparcie psychologiczne. W przypadku zaburzeń wzwodu popularnie stosowane są preparaty na bazie sildenafilu. Maxon Forte to jeden z leków, który jest dostępny bez recepty w dawce wystarczającej do skutecznej poprawy funkcji seksualnych. W zależności od zaleceń specjalisty może być stosowany jako podstawowy lub pomocniczy środek leczniczy.

Trzeba zaznaczyć, że decydując się na przyjmowanie środków poprawiających wzwód, należy kupować je ze sprawdzonych źródeł. Zwłaszcza w sieci można znaleźć oferty bliżej nieopisanych preparatów, w których składzie tak naprawdę może być wszystko. Korzystając z leków takich jak Maxon Forte, zyskujemy pewność, że przed dopuszczeniem do obrotu przeszły one wszystkie stosowne procedury potwierdzające ich skład oraz jakość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here