etui

Duża różnorodność pokrowców na telefony nie gwarantuje zakupu takiej jego wersji, której nie będzie miał nikt inny. Jeśli chcesz, by Twoje własne etui było w pełni niepowtarzalne, najlepszym na to sposobem jest ozdobienie jego powierzchni samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem. Wystarczy zaleźć firmę, która zajmuje się sprzedażą pokrowców z nadrukami i udostępnia kupującym narzędzie do ich samodzielnego zaprojektowania.

Pokrowiec ozdobiony kolorową grafiką

O unikalności case z nadrukiem decyduje nie tylko rodzaj użytych grafik, ale i sposób ich ułożenia na powierzchni pokrowca. Korzystając z profesjonalnego kreatora pokrowców, możesz stworzyć własne etui zdobione jedną dużą lub wieloma małymi grafikami pobranymi z ogólnodostępnego, darmowego katalogu. Gdy zdecydujesz się na pojedynczą grafikę, wówczas prawdopodobieństwo, że ktoś innym wybierze taki sam sposób zdobienia swojego pokrowca na telefon, jest dość wysokie. To prawdopodobieństwo się zmniejsza, gdy powierzchnię swojego kejsa ozdobisz wieloma grafikami. Wystarczy wybrać odpowiedni schemat, który podzieli powierzchnię pokrowca na wiele małych fragmentów, na które następnie przeciągamy interesujące nas grafiki czy zdjęcia. W ten sposób powstanie niezwykle oryginalny, kolorowy i niemal na sto procent niepowtarzalny case na telefon.

Pokrowiec z nadrukowanym zdjęciem prywatnym

Alternatywą metodą, by przygotować oryginalne, własne etui do telefonu, jest wykorzystanie do tego celu zbioru prywatnych fotografii. Zdjęcia muszą być w formacie cyfrowym, tak by można było wgrać je do internetowego kreatora. Następnie są one automatycznie skalowane do wielkości pól, na jakie została podzielona powierzchnia całego pokrowca – zgodnie z wcześniej wybranym schematem zdobienia. Do przygotowania własnego pokrowca można wykorzystać dowolnego rodzaju zdjęcia z prywatnego zbioru. Najczęściej wybieraną opcją są zdjęcia z wakacji, fotografie domowych zwierząt i bliskich nam osób. Oczywiście najlepiej, gdy są to zdjęcia mające dla nas wartość sentymentalną, budzące pozytywne emocje i przywołujące przyjemne wspomnienia. Na nadruku można umieścić również krótki tekst.

Umieszczenie na powierzchni pokrowca samodzielnie wybranej grafiki, zdjęcia lub kompilacji wielu fotografii to jeden z najprostszych sposobów na stworzenie niepowtarzalnego, osobistego etui o dużych walorach estetycznych. Taki pokrowiec w znaczący sposób wpłynie na wygląd telefonu, nadając mu niezwykle indywidualny charakter. Wybierając takie etui, mamy również całkowitą pewność, że nikt inny nie będzie miał jego identycznej wersji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here