Dieta dr Dąbrowskiej

Czasami medycyna bywa bezradna wobec ludzkich dolegliwości. Kolejne przepisywane przez medyków lekarstwa nie przynoszą ulgi w cierpieniu. Czasami wtedy z pomocą przychodzi odpowiednia dieta.

Wegetarianizm, weganizm

Wiele ludzi cierpi na przewlekłe stany zapalne w organizmie. Wtedy podwyższone są wskaźniki OB oraz CRP w badaniu krwi, również morfologia jest nieprawidłowa. Odpowiednia dieta przeciwzapalna może pomóc. Należy zrezygnować z żywności przetworzonej, z mięsa oraz nabiału, jeść więcej owoców i warzyw, najlepiej organicznych.

Dieta dr Dąbrowskiej oparta na warzywach i owocach może przynieść ulgę. Wiele osób potwierdza, że już tydzień takiego postu pozwolił na wyprowadzenie organizmu z najgorszego stanu. Niektórzy każdego roku powtarzają dietę dr Dąbrowskiej, wierząc w to, że organizm będzie skutecznie się regenerował. Nie sposób uniknąć stresu oraz niezdrowego jedzenia, kiedy trzeba jeść to, co jest sprzedawane w sklepach.

Kiedy lekarze nie potrafią pomóc

Czasami lekarze otwarcie przyznają, że nie są w stanie znaleźć lekarstwa ani postawić skutecznej diagnozy na ludzkie dolegliwości. Czasami bywa tak przy problemie niepłodności, kiedy kobieta i mężczyzna mają prawidłowe wyniki badań, a mimo tego przy regularnym współżyciu nie pojawia się ciąża.

Dieta dr Dąbrowskiej pomogła już niejednej kobiecie borykającej się z tym problemem. Nieprawidłowe odżywianie się, stres, problemy codziennego życia, nic dziwnego, że w tym stanie organizm nie chce dopuścić do pojawienia się nowego życia. Dlatego też najpierw należy oczyścić swoje ciało, przeprowadzić post dr Dąbrowskiej, a dopiero później postarać się o ciążę.

Problemy ochrony zdrowia

Lekarze, którzy zwracają uwagę na nie tylko na problemy dotyczące danej specjalizacji, ale przyglądają się całemu człowiekowi, także w sferze psychiki, to prawdziwy skarb w dzisiejszych czasach. Niestety, ogromnym problemem jest brak czasu dla pacjenta, ponieważ trzeba wypełniać dokumentację.

Można życzyć wszystkim lekarzom tego, aby nigdy nie zabrakło im serca dla pacjentów. W dzisiejszych czasach potrzeba też wiele asertywności i pewności siebie. Należy jednak słuchać pacjenta, ponieważ on może udzielić najwięcej wskazówek, które będą prowadziły do postawienia dobrej diagnozy.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Instytutu zdrowia Sofra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here