Sposoby na własne mieszkanie

0
1161

Własne mieszkanie to marzenie wielu osób, niestety w wielu wypadkach trudne do osiągnięcia. Rosnące ceny mieszkań w powiązaniu z ostrożnym podejściem banków do udzielania kredytów nieruchomościowych sprawiają, że nie każdy może sobie pozwolić na realizację marzenia o własnym lokum. W szczególności stołeczny rynek mieszkaniowy jest pod tym względem wymagający.

Jest jednak sposób, aby pracując w Warszawie znaleźć dla siebie przystępne cenowo mieszkanie. Wystarczy poszukać inwestycji mieszkaniowych w miejscowościach położonych pod Warszawą i przekonać się, że różnica w cenie za metr kwadratowy jest znacząca, nawet biorąc pod uwagę odległość. Najlepszym przykładem jest Pruszków, który leży około 20 km od Warszawy i jest doskonale skomunikowany ze stolicą. Codzienne dojazdy obwodnicą bądź też pociągiem czy SKM nie stanowią większego problemu. Wydaje się wręcz, że dojazd do centrum tramwajem z niejednej dzielnicy Warszawy może zająć więcej niż czas potrzebny na dotarcie z Pruszkowa. Zakup nowego mieszkania w Pruszkowie jest więc doskonałą propozycją dla osób przerażonych niebotycznymi cenami mieszkań w Warszawie. Być może masz już mieszkanie w Warszawie, jednak jest ono dla Ciebie za małe i właśnie Pruszków zaoferuje Ci możliwość zamiany na większe o podobnej wartości rynkowej.

Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest też niższe tempo życia, spokój i atmosfera bliższych relacji społecznych w porównaniu z dużym miastem, jakim jest Warszawa. Jednocześnie w Pruszkowie nie brakuje niezbędnej infrastruktury miejskiej obejmującej sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie i wszystko co jest potrzebne na co dzień. Jeżeli czujesz się przekonany, sprawdź koniecznie, kto oferuje mieszkania na sprzedaż w Pruszkowie. Rynek mieszkaniowy w tej miejscowości rozwija się dosyć prężnie, a oferta nowych mieszkań czy domów jest relatywnie szeroka i atrakcyjna. Jednym z deweloperów, którzy realizują swoje inwestycje w tej okolicy jest A2 Deweloper, z którego aktualną ofertą można się zapoznać na stronie a2deweloper.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here