Przeszczep włosów

Nadmierna utrata włosów, łysienie to problem, który dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiety. Jest to bardzo wstydliwy kłopot, który wiąże się z obniżeniem poczucia własnej wartości. Przeszczep włosów jest sposobem na odzyskanie bujnej fryzury. Co trzeba wiedzieć o zabiegu wszczepienia włosów?

Na czym polega przeszczep włosów?

Wszczepianie włosów Warszawa to zabieg, który ma na celu zagęszczenie włosów bez używania dopinek oraz peruk. Jest to zabieg polegający na pobraniu mieszków włosowych z okolic potylicy i przeszczepienie ich w inne okolice.

Przeszczepy włosów Warszawa są wykonywane w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest to zabieg całkowicie bezbolesny. Lekarz pobiera meszki włosowe z tyłu głowy. Na skórze robi delikatne nacięcia i tam umieszcza włosy. W trakcie jednego zabiegu przeszczepienia włosów Warszawa jest możliwość wszczepienia do 2 tysięcy mieszków włosowych.

Zabieg nie jest łatwym zadaniem. Przeszczepianie włosów Warszawa ma na celu stworzenie fryzury, która nie tylko dziś będzie wyglądała dobrze i naturalnie. Ważne jest takie ułożenie linii włosów oraz kierunku fryzury, by również za kilka oraz kilkanaście lat włosy wyglądały naturalnie.

Jak dbać o włosy po zabiegu?

Przeszczepy włosów Warszawa to zabieg, który jest całkowicie bezpieczny i od razu pozwala wrócić do normalnego życia. Warto jednak wiedzieć, że włosy potrzebują trochę czasu na regenerację.

Po 7 – 14 dniach przeszczepione mieszki włosowe wypadają. Nie jest to jednak nic niezwykłego, gdyż przeszczepienie włosów Warszawa ma na celu wyhodowanie nowych włosów, które pojawiają się około 2 – 3 miesiące po zabiegu.

Wszczepienie włosów Warszawa to procedura, po której należy przyjmować leki przeciwzapalne oraz antybiotyki, gdyż w pierwszych dniach po zabiegu możliwy jest ból głowy. Należy również przez kilka pierwszych tygodni unikać pływania, intensywnego uprawiania sportu czy opalania.

Przeszczepianie włosów warszawa może spowodować, że na skórze głowy pozostaną niewielkie blizny. Nie są to jednak blizny widoczne, gdyż włosy, które pojawią się po kilku miesiącach, całkowicie je zakryją.

Wszczepianie włosów Warszawa to zabieg, który może w bardzo znaczący sposób wpłynąć na stan włosów. Jest to nie tylko zabieg, który ma wpływ na wygląd pacjenta, ale również na jego samopoczucie. Łysienie jest chorobą, która jest wstydliwa i mało estetyczna. Zabieg jest w stanie zredukować jej skutki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here