Co warto wiedzieć na temat powiększania ust kwasem hialuronowym

Od kilku lat szalenie popularnym zabiegiem z medycyny estetycznej jest konturowanie ust kwasem hialuronowym. Coraz chętniej korzystają z niego nie tylko kobiety, ale też mężczyźni. Metody konturowania ust zostały dopracowane, dlatego też współcześnie naprawdę rzadko zdarzają się wpadki. Powiększanie ust Katowice pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu, dzięki któremu cała twarz prezentuje się wspaniale. Warto dowiedzieć się więcej na temat tej metody i sprawdzić, gdzie wykonuje się wypełnianie ust Katowice.

Wypełnianie ust Katowice

Współcześnie coraz więcej kobiet decyduje się na to, aby wykonać bardzo delikatne konturowanie ust kwasem hialuronowym. Chodzi o to, aby tylko odrobiną powiększyć usta, a także zaznaczyć ich kontur, dzięki czemu później wystarczy użyć bezbarwnego błyszczyku albo pomadki ochronnej, aby uzyskać piękny efekt. Tego typu powiększanie ust katowice jest popularne szczególnie wśród młodych kobiet, jednak dojrzałe panie również będą zadowolone z efektu. Delikatne korygowanie konturu może między innymi pozwolić, aby opadające kąciki warg, które są mankamentem urody w pewnym wieku odeszły po prostu w niepamięć.

Ile kosztuje konturowanie ust?

Powiększanie ust oraz ich konturowanie wykonuje się za pomocą jednorazowych strzykawek, w których znajduje się preparat. Nie można używać go ponownie, co nie oznacza, że cały preparat powinien być zaaplikowany w jednym dniu. Wtedy efekt mógłby być przerysowany, mało naturalny. Gdy zejdzie opuchlizna, trzeba ponownie zgłosić się do kliniki, aby lekarz ocenił, czy nie powstały asymetrie. Jeśli takie się pojawiły, zostaną skorygowane. Dzięki temu wargi będą prezentować się nienagannie. Kobiety, które dotychczas miały kompleksy związane na przykład z tym, że ich usta są bardzo wąskie, mogą pozbyć się mankamentów.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty konturowania i powiększania ust nie są na stałe. Dzięki temu, jeżeli efekt nie będzie do końca nam odpowiadał, po kilku miesiącach wszystko wróci do wcześniejszego stanu. Podczas kolejnych zabiegów kobiety często decydują się na mniejsze korekty, bo już dobrze wiedzą, jaki kształt czy rozmiar ust najbardziej im odpowiada. Zwykle usta pozostają powiększone przez sześć miesięcy do 9.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here